Tanıtım filmi

Tanıtım Filmi Fiyatları hakkında için

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Tanıtım filmi vazgeçilmez bir ihtiyaçtır.

Bir ürünü veya hizmetin satışını yapabilmenin en sıra dışı yolu hiç kuşkusuz görsel anlatımla desteklenen yapım ile tüketiciye ulaşmaktır. Dolayısıyla başta tanıtım filmi olmak üzere benzeri enstrümanlar kullanarak ürün ya da hizmetinizi lansman sürecinde iyi aktarmadığınız sürece tam olarak bir başarı yakalamak mümkün değildir.

Tanıtım filmi çekimi için inovatif teknikler ile çekim yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla tanıtım filmi fiyatları ve tanıtım filmi ücretleri konusunda hiç endişeniz olmasın. Markanızı, hizmetinizi veya projenizi dünyaya duyurmamanıza yarayan tanıtım filmi kaliteli video içeriklerinden oluşuyor. Elbette öncelikle bir senaryo ile görsel bütünlüğün sağlandığı görsel projeler potansiyel müşteri hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.  Tanıtım filmi marka değerinizi zirveye taşır. Farkı tanıtım filmi hizmetlerimiz olan fabrika tanıtım filmi, kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, websitesi ve startup tanıtım filmi hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Fuarlar, organizasyonlar, açılışlar ve lansman sürecinde firmanızı bir adım öteye taşır

Tüm sosyal medya alanlarında marka gücünüzü artırır

Potansiyel müşteri kaynaklarınıza doğrudan ulaşmanızı sağlar

Tabii ki profesyonel kreatif ekibimizin çalışması start aldığında sizlerden gelecek taleplerinde göz önünde bulundurulduğu kurumsal bir söz konusu olur

Hedef kitle analizi ve benchmarking yönteminin kullanıldığı karşılaştırmalar gerçekleştirilir

İçeriklerde kullanılacak metinler yazar kadromuz tarafından kaleme alındıktan sonra sizlerin onayına sunulur

Tanıtım filmi örneklerimiz

Tanıtım Filmi Hizmetlerimiz

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Tanıtım Filmi Fiyat Hesaplayın

1
(Youtube, Instagram Feed, Instagram Story, Facebook Feed, Facebook Story, Twitter)

Lokasyon

Seslendirme Fiyatlandırması

ÖNEMLİ NOT: Tanıtım filmi fiyatı hesaplayacı tahmini fiyat çıkarmaktadır.
TOPLAM TEKLİF ₺

    Detayları Görüşelim