Etkinlik Filmi

Etkinlik Filmi Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Etkinlik filmleri olmazsa olmaz

Özellikle dijital reklamcılık konseptinde aktiviteler ve etkinlikler sosyal medya aracılığı ile tarafından ilgiyle takip edildiğinden etkinlik filmi aynı anda önemli sayıda kitle ile buluşabiliyor. Son derece profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan etkinlik videoları animasyon ve grafiklerle pekala desteklenebiliyor.

Etkinlik tanıtım filmi çekimi için inovatif teknikler ile çekim yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla etkinlik tanıtım filmi fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Etkinlik tanıtım filmleri çekiminden, yayınlanmasına kadar oldukça hassas süreçlerdir. Zira bu yapımlar; ürün, hizmet, marka ve kurumsal çalışmalara doğrudan katılımı örgütlemeye odaklı filmlerdir. Etkinlik hizmetlerimiz olan Etkinlik Videoları, Lansman VideolarıFuar Videoları ve Organizasyon ve Açılış Videoları hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Marka bilinirliği önemli derecede artış gösteriyor

Kalıcı şekilde platformlarda yer aldığından daha geniş kitlelere değişik zaman aralıklarında ulaşabiliyor

Düzenlediğiniz etkinlikler her ayrıntısıyla takipçilere aktarılıyor

Etkinliğin 360 dereceye uygun şekilde çekimleri gerçekleştiriliyor

Hazırlanan taslak sizlere sunuluyor

2D motion veya 3D grafikler ile desteklenen tasarım paylaşıma hazır hale getirilerek teslim ediliyor

Etkinlik filmi örneklerimiz

Etkinlik Filmi Hizmetlerimiz

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.