Hakkımızda

Sizin için sanat, sizin için üretiyoruz!

SANAT YAPIM GÖRSEL ÇÖZÜM HİZMETLERİ

Hizmetlerimiz Kreatif bir biçimdeÜst düzeyEn hızlı sürede hazırlanır

Görsel etkileşimin günümüzün en önemli iletişim seçeneği olduğundan yola çıkarak bu alanda içerik üreten Sanat Yapım profesyonel düzeyde kreatif sistemler tasarlar. Uzun yıllardır aralıksız şekilde sürdürmüş olduğumuz çalışmalarla hizmet ürettiği saygıdeğer müşterilerinin %100 memnuniyetini kazanan kuruluşumuz hâlihazırda pek çok projenin hayata geçirilmesi adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çerçevede ürettiği video içerikleri ile iş ve eğlence dünyasının talep ettiği nitelikli prodüksiyon hizmetlerini sunan firmamız, söz konusu sektörlere önemli derecede kreatif destek sağlamış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Özellikle akıllı cep telefonu teknolojilerinin yoğun kullanımı nedeniyle yüksek çözünürlüklü görsel içeriklere olan talebi karşılayan firmamız kurumsal anlamda çok sayıda başarılı çalışma ile oldukça yüksek bir performansa sahiptir.

Showreel Videomuz

Sanat Yapım Showreel - #sanatyapim #video #tanitim #reklam #prodüksiyon

Anahtar Teslim Anlayışı

Projenin başlangıcı olan prodüksiyon ve projenin neticelendirildiği Post-Prodüksiyon aşamasına kadar her alanda saygıdeğer müşterileri ile bir kesintisiz bir iletişim halinde projeler ortaya çıkaran ekibimiz başta sosyal medya alanları olmak üzere tüm yayıncılık sektörüne profesyonel görsel içerik sağlamaktadır.

Video Tartışılmasız Tanıtıcı Araçtır

Yaklaşık olarak 5 milyar kullanıcısı bulunan dijital platformlar ve televizyon kanallarında reklam amaçlı filmler üreten firmamız gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışması ile önemli düzeyde referans kazanmıştır. Aynı zamanda oldukça makul bir fiyat politikasıyla hareket eder. En iyi fiyata en profesyonel hizmet..

Kreatif Üretim Sağlıyoruz

Potansiyel müşterilerinize yönelik son derece kritik kitle analizleri yapar. Elde edilen veriler bu doğrultusunda ekibimiz sahada veya stüdyo ortamında hangi yönde çalışmalar yapılacağı hakkında sizleri bilgilendirir. En çarpıcı ve sıra dışı senaryoların üretildiği reklam metinleri senarist yazarımız tarafından kaleme alınır. Sonrasında kreatif özgün videolar için start verilir ve yüksek kalitede görüntülerin yer alacağı çekimler başlatılır.

Uzman Kadro

Kadrosunda Alanlarında uzman olan Yapımcı, Yönetmen, Işık ve Ses Sistemleri Uzmanları, Senaryo Yazarları, montaj ekibi barındıran Sanat Yapım Görsel Çözüm Hizmetleri ile çalışmak ayrıcalıktır.

Yönetmenimiz aynı zamanda kurucu olan Metin MAHDUM, Sinema ve Televizyon mezunu, üzerine yönetmenlik alanında master yapmıştır.

Hakkımızda 1
Hakkımızda 2
Hakkımızda 3
0
+
Mutlu Müşterilerimiz
0
Sanat Yapım Görsel Çözüm Hizmetlerinin Yaşı
0
Yüzdesel Memnuniyet Anketi
Hakkımızda 4
Hakkımızda 5
Hakkımızda 6

Üst Düzey Ekipmanlar

Yüksek teknolojinin kullanıldığı ekipmanların yer aldığı çalışmalarımızda, her yıl ekipmanlarımızı güncellemekle beraber yüksek çözünürlüklü çekim kalitesi sağlayan Kameralar ve Ses sistemleri, en üst düzeyde Kurgu ve Montaj Hizmetleri ile projeleri tamamlamaktadır.

Bize Referans Olan MutluMesut Müşterilerimiz.

Şimdiye kadar 467 mutlu müşteri ile çalışma imkanı bulduk.