Fotoğraf Çekim Hizmeti

Stüdyomuzda Fotoğraf Çekimi Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için fotoğraf çekimi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Stüdyomuzda Profesyonel Fotoğraflar Çekiyoruz

Bünyemizde bulunan profesyonel fotoğrafçı kadrosu ve ürün çekimi kulvarındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere profesyonel hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Fotoğraf çekim fiyat listesi çıkarmak gibi derdiniz olmasın!   Çünkü firmamız uzun yıllardır ihtiyaç duyduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizlere profesyonel düzeyde ürün fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor. En önemlisi tüm çekimleri kendi stüdyomuzda gerçekleştirdiğimiz için ekstra stüdyo veya ekipmanlar için masrafınız yok!

Profesyonel ürün çekimleriyle ürünlerinizin satışını artırabilir, onları potansiyel müşteri kitleleriyle buluşturabilirsiniz. E ticaret fotoğraf çekimlerini bize yaptırarak profesyonel kaliteden ödün vermeden uygun fiyata çekim yaptırmış olursunuz.

Stüdyo, fotoğraf ekipmanları, paraflashlar gibi hepsi bir arada sayesinde daha hesaplı çekim imkanı

İster mankenli ürün çekimi, ister cansız mankenli ürün çekimi imkanı

Beyaz sonsuz fonda fotoğraf çekimleri

Siyah-turuncu-pembe-gri fon seçenekleriyle ürün çekim imkanı

İstediğiniz formatta teslimat imkanı

Dijital platformlar ve sosyal medya alanlarında uyumluluk

Fotoğraf çekim örnekleri

Sık Sorulan Sorular

Ürün adet sayısına göre değişkenlik gösterir. Ürün sayısını bize söylemeniz durumunda kaç gün süreceğini söyleyebiliriz.

Tabii ki. Giyim, teknoloji, makina, oyuncak, mutfak aksesuarları ,endüstriyel ürünler, ev aksesuarları gibi sektörlerin tümünün ürün çekimlerini yapıyoruz.

Tabii ki, istediğiniz formatta teslimat yapıyoruz.

Tabii ki, talep etmeniz durumunda çalıştığımız oyuncu ajanslarımızdan temin ediyoruz.

26, 50, 100 megapiksele kadar fotoğraf makinalarımız vardır.

Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.

Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.

Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.