Lansman Videoları

Sanat Yapım - DJI SPARK TANITIM LANSMANI

Lansman Video Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Lansman ürün tanıtımında şirketler için olmazsa olmazlarındandır

Yeni bir projenin baştan sona tanıtıldığı ve etkinliğin tüm yönleriyle yer aldığı lansman videoları görsel anlamda tanıtma destek oluyor. Özellikle marka değerinin işlendiği bir sistematik ile tasarlanan videolar son derece kaliteli ve dijital platformlarda paylaşıma uygun şekilde dizayn ediliyor. Ticari duyuru ve tanıtım anlamında önemli avantajlar sağlayan bu proje için kreatif ekibimiz ön hazırlıklar gerçekleştirerek sizlerin onayı alındıktan sonra lansman çekimleri için gerekli işlemlere hızla başlıyor.

Lansman video çekimi için inovatif teknikler ile çekim yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla lansman video fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Lansman filmleri çekiminden, yayınlanmasına kadar oldukça hassas süreçlerdir. Zira bu yapımlar; ürün, hizmet, marka ve kurumsal çalışmalara doğrudan katılımı örgütlemeye odaklı filmlerdir. Etkinlik filmleri ile markanıza değer katın.

Yüksek çözünürlükte kaliteli görüntüler hazırlanıyor

Gerektiğinde bir desinger ekibi ile çalışmalara destek veriliyor

Sizlerin isteği doğrultusunda 2D veya 3D animasyon ilavesi yapılıyor

Sizlerden gelecek direktifler neticesinde kurgu montaj çalışmaları gerçekleştiriliyor

Hazırlanan taslak sizlere sunuluyor

Son olarak proje artık sizlere teslim ediliyor

Reklam filmi örneklerimiz

Sanat Yapım - DJİ Türkiye Mağaza Açılış Tanıtım Filmi
Sanat Yapım - Gastromasa Konferans tanıtımı

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Lansman Videoları 1

Sıkça Sorulan Sorular

Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.

Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir.  Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz.  Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.

Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.

4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.

Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.

Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.

Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.

Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.

Lansman Video Fiyatları hakkında için

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Bize Referans Olan MutluMesut Müşterilerimiz.

Şimdiye kadar 467 mutlu müşteri ile çalışma imkanı bulduk.