İş Sağlığı ve Güvenliği Videosu

Sanat Yapım - DJİ Türkiye Mağaza Açılış Tanıtım Filmi

İş sağlığı ve güvenliği video Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için kurumsal video çözümleri üretiyoruz!

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

İş sağlığı ve güvenliği videoları ile çalışanlarınızı bilgilendirin.

Özellikle kurumsal anlamda çok sayıda işçi çalıştıran üretim tesislerinin yer aldığı bir konsepte hazırlanan iş sağlığı ve güvenliği videosu hem kamuoyuna hem de söz konusu sektörün temsilcilerine hitap eden bir yapıda tasarlanıyor. Firmanın işine gösterdiği özen ve iş kazalarının önlemeye yönelik bir çerçevede hazırlanması nedeniyle firmaya prestij kazandıran bu tarz videolar YouTube, Facebook, Instagram veya Twitter gibi sosyal medya alanlarında oldukça yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanacak ve çekim ardından kurgu montaj aşamaları ile desteklenen bu içerikler firmanın arşivine kazandırılmış olacaktır.

İş sağlığı ve güvenliği video çekimi için inovatif teknikler ile çekim yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla iş sağlığı ve güvenliği video fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Gerek lokal, gerekse ulusal alanda ürün ya da hizmetinize marka değeri katan video içerikleri ile desteklenmiş kurumsal video çözümleri ile çok daha hızlı şekilde kitle ile iletişim kurmanız mümkün oluyor. Kurumsal video çözümlerimiz ile markanızı bir adım öne taşıyın.

Firma çalışanlarının iş yerine olan güveni artar

Firmanın PR değeri artar

Tüm çekimler kurgu ve montaj aşamalarının ardından müzik ve seslendirme ile desteklenir

Talep gelmesi durumunda konuyla ilgili ara görsel çekimleri yapılır

İş sağlığı ve güvenliği örneklerimiz

Sanat Yapım - AR-GE Fuar Tanıtım Filmi
Sanat Yapım - Renksan English Factory Promotion Film

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

İş Sağlığı Ve Güvenliği Videosu 1

Sık Sorulan Sorular

Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.

Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir.  Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz.  Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.

Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.

4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.

Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.

Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.

Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.

Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.

İş sağlığı ve güvenliği video Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için kurumsal video çözümleri üretiyoruz!

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Bize Referans Olan MutluMesut Müşterilerimiz.

Şimdiye kadar 467 mutlu müşteri ile çalışma imkanı bulduk.