Websitesi Tanıtım filmi

Sanat Yapım - Ville Estetik Güzellik Merkezi Tanıtım Filmi

Websitesi Tanıtım Filmi Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Websitesi tanıtım filmi trend oldu

Dijital teknolojilerin ana kaynağı marka veya ürünün tanıtımında oldukça etkileyici çözümler sunar. Bu çerçevede web sitesi tanıtım filmi ziyaretçi trafiğinin artırılmasında son derece hayati bir rol üstlenir. Web sayfanızın tanıtım ve duyurularını izleyiciye aktaran bu film sayesinde web siteniz çok daha fazla kitle tarafından bilinir ve ticari faaliyetinizde bu ölçüde artış gösterir

Websitesi tanıtım filmi çekimi için inovatif teknikler ile animatik bir çalışma yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla websitesi tanıtım filmi fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Markanızı, hizmetinizi veya projenizi dünyaya duyurmamanıza yarayan tanıtım filmi kaliteli video içeriklerinden oluşuyor.

Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm faaliyetleri web sayfanızda paylaşabilirsiniz

Veri sınırlaması olmadan dilediğiniz ürünü sergileyebilirsiniz

Pazarlama stratejileri geliştirebilir ve hedef kitlenize sınırsız ulaşım sağlayabilirsiniz

Sosyal medya alanlarında web sayfanız ile temsil edilebilirsiniz

Minimum harcama yaparak Maximum tanıtım şansı yakalayabilirsiniz

Profesyonel ekibimiz öncelikle müşteri hedef kitlenizin görsel algı analizlerini yapar

Grafik animasyonlar ve 3D Motion teknolojisi kullanılarak web sitenizin görsel temaları filme aktarılarak firmaya teslim edilir

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Websitesi Tanıtım Filmi 1

Sık Sorulan Sorular

Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.

Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir.  Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz.  Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.

Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.

4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.

Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.

Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.

Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.

Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.

Websitesi Tanıtım Filmi Fiyatları hakkında için

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Bize Referans Olan MutluMesut Müşterilerimiz.

Şimdiye kadar 467 mutlu müşteri ile çalışma imkanı bulduk.