Sosyal Medya Reklam Filmi

Sosyal Medya Reklam Filmi Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Sosyal medya reklam filmi hiç kuşkusuz günümüzün reklam platformu

Başta dijital platformlar olmak üzere görsel işitsel ve duyusal her türlü tanıtıma fırsat veren sosyal medya reklam filmi firmalara önemli ölçüde avantajlar sağlamaktadır. Bu proje reklam maliyetlerini büyük ölçüde aşağı çeker ve aynı zamanda birbirinden farklı müşteri potansiyelini firma lehine bir araya getirir.

Sosyal medya reklam filmi çekimi için inovatif teknikler ile çekim yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla sosyal medya reklam filmi fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Her hizmetin ve her ürünün içerdiği mesajın etkili bir şekilde kitlelere ulaştırılmasını sağlayan reklam filmi ticari başarının olmazsa olmazıdır. Gerek vizyon gerekse dijital izleme platformlarında kullanılarak pazarlama stratejilerinin vazgeçilmezi vazgeçilmez parçası olan reklam filmleri firmanın prestijini en üst seviyelere taşıyor.

Milyarlarca abonesi bulunan Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve daha sayısız platforma yüklenmeye uygun paylaşımlar global anlamda tanımanıza yarıyor

Akıllı cep telefonu ve tablet teknolojileri ile entegre edilmiş sistematik tanıtım, kitle ile aynı anda direkt iletişimi sağlıyor

Sosyal hesaplarda kalıcı olması nedeniyle süresiz ve sınırsız reklam yapılabiliyor

Bu alanda profesyonel ekibi ile firmamız, sizlerden gelecek konseptinize uygun verileri bir araya getiriyor ve kitle analiz raporları ile hedeflenen prodüksiyon için tüm hazırlıklar tamamlanmış oluyor

Fiziki çekimler, 2D Motion animasyon diğer kurgu&montaj çalışmaları sonrasında proje kullanılmaya hazır hale getiriliyor

Sosyal medya reklam filmi örneklerimiz

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.

Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir.  Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz.  Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.

Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.

4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.

Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.

Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birli