Startup Tanıtım Filmi

Sanat Yapım - Ville Estetik Güzellik Merkezi Tanıtım Filmi

Startup Tanıtım Filmi Fiyatları Hakkında

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Startup tanıtım filmiyle ürününüzü samimi bir şekilde tanıtın!

Hiç kimse tarafından bilinmeyen ve son derece yeni bir ürünü veya hizmeti tanıtmak üzere geliştirilen startup tanıtım filmi firmalara büyük avantajlar sağlıyor. Bu yeni projenin en çarpıcı şekilde mesajları ile birlikte izleyiciye aktarılması ilgiyi büyük ölçüde arttırıyor.

Startup tanıtım filmi çekimi için inovatif teknikler ile animatik bir çalışma yaptığımızı bilmenizi isteriz. En iyi fiyata en profesyonel hizmet anlayışıyla startup tanıtım filmi fiyatları konusunda hiç endişeniz olmasın. Markanızı, hizmetinizi veya projenizi dünyaya duyurmamanıza yarayan tanıtım filmi kaliteli video içeriklerinden oluşuyor.

Yeni ürünün hızlı bir şekilde piyasaya sürümünü kolaylaştırıyor

Lansman sürecinde gerçekleşecek tüm etkinliklerde gösterime girebiliyor

Startup tanıtım filmi aynı zamanda dijital platformlarda hızlıca kitle ile buluşabiliyor

Etkili tanıtım sayesinde dijital medya organlarında kısa sürede kendisine yer bulabiliyor

Kreatif ekibimiz potansiyel müşteri empatisi üzerine kurgulanmış metinleri sizin için hazırlıyor ve onayınıza takdim ediyor

Onayınızı alınmasının hemen ardından fiziksel mekân ve oyuncu gerektiren çekimlerin yanı sıra seslendirme müzik ilavesi yapılıyor. Talep etmeniz durumunda 2D animasyon teknolojisi kullanılarak proje tamamlanıyor ve sizlere ulaştırılıyor

Ön Hazırlık ve Senaryo Aşaması

Sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ön hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tanıtım filminin türünün belirlenmesi bu aşamada çok önemlidir. Senaristlerimiz ile senaryolar oluşturulur.

Çekim Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Çekim tarihi belirlenmesi ile çekime başlıyoruz.

Çekim Aşaması

Tüm profesyonel ekipmanlar ile kurulum yapılır ve profesyonel ekibimiz ile tüm çekimler gerçekleşir.

Kurgu-Montaj Aşaması

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır.

Startup Tanıtım Filmi 1

Sık Sorulan Sorular

Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.

Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir.  Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz.  Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.

Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.

4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.

Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.

Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.

Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.

Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.

Startup Tanıtım Filmi Fiyatları hakkında için

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Bize Referans Olan MutluMesut Müşterilerimiz.

Şimdiye kadar 467 mutlu müşteri ile çalışma imkanı bulduk.