Kurgu Montaj Hizmeti

Kurgu Montaj Fiyat Hesaplayın

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Çektiklerinizi profesyonel bir şekilde montajlayalım

Bugün için görsel aktarımlar çok daha fazla dikkat çekiyor ve tanıtıma olağanüstü bir katkı sağlıyor. Tabii ister istemez böyle bir proje gerçekleştirmek isteyenlerin kurgu montaj ücretleri hakkında bilgi arayışları başlıyor. Eğer sizlerde ürün ya da hizmetiniz için böyle bir proje talep ediyorsanız post prodüksiyon anlamında firmamız hizmetlerinin oldukça makul düzeylerde olduğunu bilmenizde yarar görüyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaralarını aramak ve profesyonel ekibimizden destek istemeniz yeterli olacaktır.

Günümüzde artık milyonlarca insana dijital platformlar üzerinden ulaşmak gerçekten çok kolay. Tabi etkili bir tanıtım filmi ile kitlelere doğru mesajların verilmesi şarttır. Aksi takdirde başarısızlık ile karşı karşıya kalınması içten bile değildir. Dolayısıyla başarısız her proje, o proje için harcanan maliyetin boşa gitmesi anlamını taşıyor. Bu nedenle kendi alanında gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışması ile bir hayli referansa sahip firmamızın tercih edilmesini sizlere mutlaka tavsiye ediyoruz. İsterseniz şimdi aralarında kurgu montaj ücretleri ve diğer teknik detayların bulunduğu konumuzun ayrıntılarına geçelim.

İster 4K çekimlerinizi İster 8K çekimlerinizi kurgulayalım.

Yüksek teknolojili kurgu masamız ile herşey elinizin altında

Profesyonel kurgu ekibimizin sınırsız gücüne sahip olun

Kurgu planını mükemmel bir şekilde dizayn edelim

Tahmini montaj fiyatını anında hesaplama imkanı

Kurgu montaj örneklerimiz

Tanıtım Filmi Hizmetlerimiz

Ön Hazırlık Aşaması

Öncelikle bize nasıl bir şey istediğinizi bize anlatıyorsunuz.

Kurgu Plan Belirleme Aşaması

Çekim öncesi çekilecek mekanların ve ürünlerin analizleri yapılarak çekim öncesi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Kurgu Montaj Aşaması

Yüksek teknolojili profesyonel kurgu masamızda montajına başlanır. Ham montaj yapıldıktan sonra sizden tekrar onay alınır.

Son Dokunuşlar Kurgu-Montaj

Profesyonel kurgu laboratuaramızda ekibimiz ile tanıtım filmi türüne göre uygun çekimler eklenir. Animasyon, efektlerden tutun renk düzenlemesine kadar kadar tüm işlemlerden geçtikten sonra montaj tamamlanır. Size sunulur.

Sık Sorulan Sorular

Çekimden sonra 2-4 hafta içerisinde teslimat gerçekleşiyor.

Revize sayısının pek önemi bulunmamaktadır. Amacımız işi mükemmel iş teslimatı yapmaktır. Müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Öncelikle tanıtım filminin türüne göre değişiklik gösterir.  Örneğin, şirketinizin genel bir tanıtım filmini istiyorsunuz.  Şirketinizin tarihi, vizyonu, pazarınız, hedefleriniz gibi bilgileriniz alınarak metin yazarımıza profesyonel bir metin haline getirilir. Dilerseniz seslendirmeli dilerseniz de video içine eklenir.

Öte yandan, tanıtım filmi için animasyon çalışmaları için şirketinizin kurumsal logolarını sloganlarını talep ediyoruz.

4K 3840 x 2160 piksel görüntü kalitesine sahiptir.

Biz 3 kritere çok önem veriyoruz. Kalite, güven, hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekipmanlarımız her yıl güncelleniyor. Ekibimiz ise her biri üniversite mezunu ve kendi alanlarında uzmanlardır. Bunlarla birlikte en önemli kriter olan bütçe dostu olmamızdır. Kısacası, en profesyonel hizmeti en iyi fiyata sunuyor olmamızdır.

Biz teknolojiyi çok yakından takip etmekle birlikte ekipmanlarımız her yıl güncelliyoruz. Sizin için en iyi ekipmanlarla çekim yapıyoruz.

Tabii ki. Siz bizden isteyin biz tüm platformlara uygun hale getiririz.

Tabii ki. Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, başta olmak üzere bir çok dilde seslendirmeciler ile çalışmaktayız ve native kendi ana dilinde seslendirmektedirler. Sizlere alternatiflerimizi sunarak beğendiğinizi seçme imkanınız vardır.

Kurgu Montaj Fiyat Hesaplayın

Sizin için sanat, sizin için reklam filmi yapıyoruz.

İletişim: 0212 963 05 43 •  info@sanatyapim.com 

Kurgu Montaj Fiyat Hesaplayın

(Youtube, Instagram Feed, Instagram Story, Facebook Feed, Facebook Story, Twitter)

Seslendirme Fiyatlandırması

ÖNEMLİ NOT: Tanıtım filmi fiyatı hesaplayacı tahmini fiyat çıkarmaktadır.
TOPLAM TEKLİF ₺

    Detayları Görüşelim
    Captcha

    Bize Referans Olan MutluMesut Müşterilerimiz.

    Şimdiye kadar 467 mutlu müşteri ile çalışma imkanı bulduk.